Vivése Senso Duo Oil - zastavte vypadávání vlasů!

Vivése Senso Duo Oil - zastavte vypadávání vlasů!

Vivése Senso Duo Oil je směs 11 silných, 100% přírodních, organických olejů a výtažků pro zdraví vlasů. Také podporuje růst vlasů a řeší problém ztráty vlasů zapříčiněn různými důvody. Pravidelné používání pomáhá při vypadávání vlasů a zlepšuje jejich růst.

Aktivní složky Vivése Senso Duo Oil spolupracují při čištění, opravě, smtimulovaní a regenerovaného vašich vlasů a pokožky hlavy.

Pokud teda hledáte olej který bude účinný v podpoře růstu vlasů a v udržování ich kondice, pak Vivése Senso Duo Oil může být vaše odpověď!

Jak Vivése Senso Duo Oil funguje?

Oživte vaše vlasy

Pomáhá při následujícím:

-Ztráta vlasů

-Alopecia areata

-Rednúcí vlasy

-Šteklení pokožky na hlavě

-Lupiny

Zdravé lesklé vlasy

Cirkulace na hlavě

Plnější vlasy

Aktivní přísady ve Vivése Senso Duo Oil:

Rozmarýnový olej, Arginin, Kofein, Extrakt z Thyroid basque, Olej z dýňových semínek, Kokosový olej, Výtažek z kamélie, Výtažek ze sóji, Výtažek ze pšenice, komplexní vitamíny a olej z růže.

Jak používat Vivése Senso Duo Oil:

Pro pokožku hlavy a ztrátu vlasů

Nalijte si olej z lahve na ruku. Použijte Vivése Senso Duo Oil který máte na ruce a snažte se používat špičky prstů pro aplikování na pokožku hlavy. Oleje vám stačí velmi málo díky tomu, že se dobře roztírá. Pokud používáte olej méně často, můžete Vivése Senso Duo Oil nechat na vlasech do dalšího mytí a pak znovu opakovat.

Můžete ho také aplikovat na celou hlavu, masírovat 5-10 minut, zabalit ji do horkého ručníku a nechat tak pár hodin. Také ji můžete zabalit do suchého ručníku a nechat si to i přes noc.

Intenzivní léčba vlasů

Pro ​​intenzivní léčbu vlasů, vmasírujte Vivése Senso Duo Oil na pokožku hlavy a pak trochu aplikujte i na všechny vlasy pro intenzivní účinek. Zabalte si vlasy do horkého ručníku a poté důkladně omyjte. Vaše vlasy budou na dotek měkčí, zářivé a zdravé.

Tipy

Pokud můžete, nakloňte se dole hlavou a s olejem ji masírujte alespoň 10 minut. Toto opravdu zlepší cirkulaci krve. Prosíme buďte opatří pokud dostanete závrať!

Aplikujte Vivése Senso Duo Oil předtím než půjdete do příjemné horké vany nebo sauny. Pára opravdu pomůže oleji proniknout hluboko do vlasových folikulů.

Použijte kapku oleje pro aplikování na konečky vlasů poté co si je umyjete. Toto jich odlehčí a nakadeří, což jim dodá zdravý a zářivý vzhled.

Názory na Vivése Senso Duo Oil

FANTASTICKÝ PRODUKT

Mám extrémně suché a křehké kudrnaté vlasy. Skoušel jsem už každý vyrobený produkt. Před týdnem jsem začal používat Vivése Senso Duo Oil spolu se šamponem a kondicionérem, rozdíl je úžasný, moje vlasy jsou hustší a takové měkké, kudrny mám perfektně vytvarované, žádné zacuchání.

VÝBORNÉ NA ROZCUCHANÉ VLASY

Miluji, miluji, miluji Vivése Senso Duo Oil. Nejenže skvěle voní, ale také mi dal větší kontrolu nad mými kudrnatými a rozcuchanými vlasy. Již více let zkouším různé produkty a musím říct, že tento dal mým vlasům lepší tvarovatelnost a lesk jako jakýkoli jiný produkt.

ÚŽASNÉ!

Mám spoustu vlasů ale textura je fajn a již dlouho hledám kondicionér který mi vlasy nezanechá příliš jemné nebo statické. Po šamponu jsem právě použil Vivése Senso Duo Oil a vlasy dal do suchého ručníku a také si trochu dám když si je vysuším a je to úžasné! Moje vlasy ho vpili jako žádný jiný olej a nezatížil mi je. Líbí se mi, že produkt neobsahuje alkohol a neuvěřitelně voní.

Senso Duo

2190 Kč 990 Kč

Objednejte si dnes a ušetřete 1200 Kč, získejte dopravu zdarma a záruku spokojenosti. .

Akce platí pouze dnes