Krém Lefery Day – buněčné omlazení pokožky

Krém Lefery Day – buněčné omlazení pokožky

Genetici z Bostonu po zakončení důkladného výzkumu vyvinuli inovativní  vzorec proti vráskám, který odstraňuje vrásky během  měsíce. První osoba, která vyzkoušela nově objevený produkt  je Susan Madden - manželka jednoho z genetiků zapojeného do genetického výzkumu kůže. I po měsíci její výsledky udivily celý výzkumný tým.

Tým genetiků vytvořil krém Lefery Day, který rychle vyhlazuje již existující vrásky a zabraňuje vzniku nových nedokonalostí. Stárnutí kůže je zabržděno na úrovni DNA. Kvůli nádherným účinkům na vrásky francouzský výrobek byl nazván "Botox krém." Krém Lefery Day získal obrovskou popularitu ve USA, kde se již tisíce žen může pochlubit mladší a pružnější pleťí.

Takový výrobek nikdy nebyl na trhu. Moderní formule brzdí proces stárnutí, a jeho působení  je rychlé, výrazná redukce vrásek je viditelná po prvním měsíci používání krému Lefery. Jsme svědky objevu  elixíru mládí, který lidstvo hledalo po staletí?

Odborníci připouštějí, že je to pravděpodobné. Jak působí krém Lefery Day? Jeho složení vychází z pečlivě vybraných přírodních surovin. Díky nanotechnologii se podařilo  zavést  prostřednictvím  krému omlazující  látky do hlubších vrstev  kůže. Jejich účinek je založen na změně  zasobu  exprese genů, které jsou zodpovědné za proces stárnutí buněk. Jaký účinek lze pozorovat, díky tomuto  jevu?

Zastavuje se stárnutí kůže, a dochází k omlazení buněk. Po dokončení plné regenerace kůže obnovujíe své ztracené vlastnosti, tzn. začíná znovu intenzivní produkci kolagenu a zvýšuje se hladina kyseliny hyaluronové, která udržuje normální kožní napětí.

Krém Lefery Day to:

- alternativa Botoxu a omlazujících procedur v estetické medicíně

- celodenní hydrataci pokožky

- přírodní vyplnění vrásek

- neinvazivní léčba zralé pleťi

Ženy, které se zúčastnily dermatologických testů krému Lefery, si kromě vyhlazení vrásek všimly také zesvětlení kůže a odstranění  kožních skarn.

Vzorec složení Lefery Day vyvinutý francouzským genetikem získal ve USA obrovskou slávu . Popularita krému roste každý den, a od minulého měsíce je dostupný také v Čechách prostřednictvím internetových portálů.

Paní Katařina Svobodována již 3 týdny používá francouzskou kompozici proti vráskám a říká: "V době, kdy se na mé tváři ukázaly vrásky jsem ztratila sebedůvěru. Dala jsem  šanci Lefery, protože jsem neměla, co ztratit, a nebyla jsem zklamaná! Získal jsem svůj původní vzhled, a moje kůže dostala druhý život!”.

Pospěšte si - Limitovaná nabídka

3450 Kč 1370 Kč

Ano, chci objednat AKČNÍ BALENÍ krému Lefery Active Cell Regeneration for Day

AKČNÍ NABÍDKA KONČÍ PRÁVĚ TEĎ: