Porazte Plíseň s přípravkem Verlaven

Porazte Plíseň s přípravkem Verlaven

Svědění, otoky a pálení jsou jen tři ze znaků toho, že se potýkáte s běžnou plísňovou infekcí, jako je plíseň chodidel. V boji s těmito nepříjemnými, dokonce zahanbujícími potížemi je ale jednodušší, než si myslíte! Naše receptura Verlaven se pyšní antibakteriálními vlastnostmi supersilných olejů jako je Levandulový a jako je Koloidní Stříbro. Společně pomáhají redukovat vaše symptomy a zbavit se zápachu, nechávajíc vaše nohy šťastné a zdravé.

Zmírňuje Bolesti Chodidel

 Z práce do posilovny a zpět domů jste závislí na vašich nohách, aby vás udrželi v pohybu. Jejich nadměrné používání vám ale může způsobit bolesti a podrážděnost. Naše vyživující složení vám poskytne neuvěřitelnou detoxikační koupel chodidel, kterou budou vaše chodidla milovat!

Změkčuje Kuří Oka a Odstraňuje Mrtvou Pokožku z Chodidel: Vysoké podpatky a špatně padnoucí boty jsou dva hlavní pachatelé, pokud jde o kuří oka a mozoly. Ta hrubá, tvrdá kůže může způsobit dyskomfort během státí, nebo nošení bot – nežijte svůj život v bolesti! Verlaven prospívá mrtvé kůži chodidel změkčováním jí a ulehčováním její odstraňování, zatímco přírodní složky ponoukají přirozené odlupování kůže, díky kterému budete mít chodidla hladké okamžitě!

Složení Kvality Lázní

 Kdo říká, že musíte utratit celé mnění na pedikúru, abyste měli nádherná chodidla? Naši sůl na chodidla Verlaven jsme naložili přírodními soli a esenciálními oleji jako je Levandulový, abychom vám poskytly luxusní, požitkářský zážitek pro který nebudete potřebovat ani vytrčit paty z domu! A protože naše receptura neobsahuje chemikálie a umělé přísady, tak se nebudete muset obávat podráždění, nebo vysoušení vaší pokožky.

Vaše Spokojenost je Zaručena!

Naše nové soli Verlaven milujeme tak velmi, že vám chceme dát naši bezrizikovou záruku. Jděte do toho a vyzkoušejte tenhle neuvěřitelný přípravek Verlaven a pokud nebudete zcela ohromeni výsledky, tak jej můžete vrátit za plnou refundaci – bez otázek. Není co ztratit! Pokud nakoupíte u nás, vaše chodidla budou v dobrých rukách.