Skinetrin - Protiplísňové Tablety

Skinetrin - Protiplísňové Tablety

Skinetrin je nejrychlejší léčba nehtové plísně - léčba trvá pouze 2 až 3 týdny. Užívejte ho pouze po 2-3 týdny, abyste se zbavili infikovaných částí nehtu. Je klinicky prokázáno, že je efektivní, s viditelnými změnami na ošetřených nehtech už během několika dnů po prvním aplikování!

Jak Skinetrin funguje?

Skinetrin se používá k léčbě některých plísňových infekcí nehtů. Skinetrin je antimykotikum. Funguje tak, že zabíjí citlivé plísně.

Nehtová plíseň a žluté nehty

Nehtová plíseň je infekce lůžka a části ležící pod povrchem nehtu. Plíseň nehtu byste měli léčit hned, jakmile se objeví. Nehtová plíseň se živí keratinem, což je typ bílkoviny v neživé tkáni. Žloutnutí nehtů je vedlejším účinkem přítomnosti nehtové plísně. Čím více je nehet vybledlý, tím více je infekce pokročilá. Nabízíme Vám protiplísňové tablety - Skinetrin.

Známky a příznaky plísňové infekce nehtů

Plísňová infekce nehtu nemusí z počátku způsobit žádné zjevné příznaky.

Postupně může infekce způsobit:

• vyblednutí nehtů - barva se může změnit na bílou, černou, žlutou nebo zelenou

• tloustnutí a deformace nehtů - nehty můžou dostat neobvyklý tvar nebo strukturu a bude obtížné je stříhat

• bolesti nebo nepříjemné pocity - zvláště při chůzi nebo při tlaku na postižený prst

• křehké nebo drobivé nehty - kousky nehtů se mohou ulomit a zmizet natrvalo. Někdy se může kůže v okolí nakazit a svědit a popraskat nebo zrudnout a otéct.

Skinetrin - Aktivní přísady

Niacin (vitamín B3)

Vědci zjistili, že vitamin B3 může léčit rezistentní plísňové infekce, které napadají osoby se sníženou imunitou, a mohou vést k smrti. Plísňové infekce, které zahrnují Candida albicans a Aspergillus fumigatus se staly odolnými proti dnešní léčbě. Výzkumníci z Montrealu zjistili, že vitamin B3 má široké antimykotické vlastnosti. Vitamin B3 (niacin), působí proti enzymu Candida albicans, známému jako Hst3, který je nezbytné pro růst a přežití kvasinkových infekcí, a také omezuje růst Aspergillus fumigatus.

Vitamín C

Každý ví o antioxidační vlastnosti vitamínu C (kyselina askorbová) a o tom, jak vás brání před nachlazením. Co si jen velmi málo lidí trpících Candidou uvědomí však je, že vitamin C by měla být také součástí jejich léčebného plánu. Vitamin C pomáhá s likvidací Candidy v mnoha směrech. Poskytuje podporu vašim nadledvinkám, dvěma malým orgánů, které jsou klíčové pro váš metabolismus a regulaci cukru v krvi (stejně jako tvorbu věcí, jako protizánětlivé látky a antihistaminika, ve vašem těle).

Kolagen

Drolily nebo rozdělovali se vám někdy nehty? Na vině by mohl být nedostatek kolagenu. Kolagenový protein je také stavebním kamenem Vašich nehtů! Přidáním kolagenu do svého jídelníčku můžete pomoci udržet vaše nehty silné!

Jak bych měl používat Skinetrin?

 Protiplísňové tablety jako Skinetrin, byste měli užívat jednou nebo dvakrát denně po dobu několika měsíců.

K vyléčení nehtové plísně a žloutnutí nehtů, byste měli také:

• Umýt si nohy každý den protiplísňovými přípravky k mytí

• Nepoužívat komerční laky na nehty, když trpíte nehtovou plísní.

• Jakmile je plíseň odstraněna, vaše nehty pravděpodobně zůstane žlutě, dokud zdravá sklovina nenahradí to, co bylo poškozeno

Recenze na doplněk Skinetrin

 Zbavila jsem se nehtové plísně, kterou jsem měla od 10 let!

Měla jsem černou nehtovou plíseň na palci u nohy více než deset let a prostě jsem se jí nemohla zbavit. Rozhodla jsem se zkusit doplněk Skinetrin, ještě než půjdu k doktorvi. Je to fantastické! Plíseň vybledla a nyní již téměř úplně zmizela. Jsem velmi spokojená!

Martina

Vřele doporučuji

Používal jsem několik volně prodejných léků již dříve, ale Skinetrin je jediný, který funguje. Musíte postupovat podle pokynů! Měl jsem infekci nehtu několik let. Používal jsem léky na předpis (pilulky a roztoky), které nefungovali. Teprve Skinetrin mi pomohl zbavit se infekce.

Jan